Hakkımızda

Raycus Lazer

Raycus uluslararası patentli birinci sınıf fiber lazer araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir. Sektörde birçok ilklere imza atmıştır. Şirket art arda ilk 10W, 25W, 100W, 1000W, 4000W ve 6000W sürekli fiber lazer ürününü geliştirmiştir. Mart 2013'te, Çin'i, dünyadaki 10.000W fiber lazerin temel teknolojilerinde uzmanlaşmak için ikinci ülke yapan Çin'in ilk 10kW endüstri düzeyinde fiber lazerini geliştirdi. 2007 yılında kuruluşundan bu yana, Raycus iki seri ürünün sanayileşmesini gerçekleştirmiştir. 10W-100W fiber lazerleri ve 200W-10000W sürekli fiber lazerleri. 30.000 pulse fiber lazer ve 10.000 sürekli fiber orta ve yüksek güçlü fiber üretebilir. Şirket tarafından üretilen fiber lazerler iç pazar payının% 30'unu oluşturuyor ve Asya, Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve diğer bölgelere ihraç ediliyor.

Raycus, Çin Bilim ve Teknoloji Destek Programı, Özel Çin Anahtar S&T Projeleri, Çin Yüksek Teknoloji Ar-Ge Programı ve diğer projelerin araştırmalarına öncülük etti. Şimdiye kadar, şirketin beş başarısı il ve bakanlık düzeyinde değerlendirmeyi geçti ve iki başarı, Hubei Bilim ve Teknoloji Gelişimi'nin ilk ödüllerini kazandı. 2010 yılında, ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgelendirmesini ve CE belgelendirmesini başarıyla tamamladı ve ürünlerinden bazıları yeni ulusal kilit ürünleri olarak listelendi. 2012 yılında, “Ulusal Meşalesi Programının Temel Yüksek Teknoloji İşletmeleri” nden biri seçildi.

Fiber Lazer Teknolojisi

2013 yılında, Fiber Lazerlerin Hubei Eyaleti Mühendislik Araştırma Merkezi, Hubei Eyaleti Yüksek Güçlü Lazer Ekipman Mühendisliği Teknoloji Araştırma Merkezi ve Yüksek Güçlü Lazer Ekipman Mühendisliği Teknoloji Doktora Sonrası Araştırma Merkezi olarak çalışacağı onaylandı. 2014 yılında Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “Anahtar Alanlardaki Ulusal Yenilik Takımlarından” biri seçildi. 2015 yılında, şirketin Ulusal ve Yerel Ortak Fiber Lazer Teknolojisi Mühendislik Araştırma Merkezi olarak çalışacağı ve aynı yıl, fiber lazer endüstrisi için Çin standardı (2012-2028T-JB) olarak çalışacağı onaylandı. şirket resmen serbest bırakıldı. Raycus'un sanayi üzerindeki etkisi ve kazanımları devlete ve sanayiye büyük dikkat çekti.

Raycus, her zaman “iç taban ve uluslararası genişleme” pazar stratejisine ve “bilimsel ve teknolojik olarak kararlılıkla ve inovasyonla ilerlemenin” kurumsal ruhuna bağlı kalmıştır. Misyonumuz olarak her türlü endüstriyel işleme için çeşitlendirilmiş yüksek kaliteli yüksek güçlü fiber lazer ürünlerinin Ar-Ge ve üretimini üstlenerek, Çin'in yüksek güçlü fiber lazer gelişimini yönetmeye devam etmeyi ve bir Çin fiber lazer markası yaratmaya gayret ediyoruz dünya standartlarında bir fiber lazer üreticisi haline gelir.