Hakkımızda

Hakkımızda

YANG MAKİNA markasıyla sektöre yeni bir soluk getirerek makine ve otomasyon alanında yeniliklere imza atan bir şirkettir. Lazer ve CNC makineleri üretiminin yanı sıra birçok firmaya otomasyon çözümler sunmaya devam etmektedir.

Üretim konusunda oldukça tecrübeli ve birçok başarıya imza atmış bir ekibe sahip olan şirketimiz, ARGE konusuna önem veren müşterilerine kesin çözümler sunan bir yapıya sahiptir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, teknolojiyi üretime yansıtarak makinelerimizin en yüksek verim ile çalışmasını sağlamaktadır. Üretmiş olduğumuz makinelerin kaliteden ödün vermeden ve tüm teknik riskleri minimuma indirerek üretilmesine önem vermekteyiz. Kalite odaklı çalışan firmamız, ürünlerinin uzun yıllar aynı verimle çalışabilmesini sağlamak için gerekli tüm servis ve yedek parça hizmetini yerinde ve eksiksiz vermeyi prensip haline getirmiştir. Ana görevimiz üretmek olsada müşterilerimiz ile her daim tecrübelerimizi paylaşıp en verimli şekilde çalışabilmelerini sağlamayı görev edinmiş bir yapıya sahibiz.

Sürekli büyüyen ve gelişen firmamız, her zaman doğru işler yapmak ülkemiz için üretmek ve üretime katkı sağlamak için çalışmaya devam etmektedir.

YANG MAKİNA : RAYCUS Ürünlerinin metal kesim modellerinde kullanılan 500 watt ve yukarı watt rezonatör modellerin OEM Satışını, servisini vermektedir.

Fiber Lazer Kesim Makinesi almak için tüm elektronik kompanentlerin satışı yapmaktadır. Fiber lazer imalatında kullanılan tüm parça tedariği için https://www.lazerparca.com/ adresinden edinebilirsiniz.