LAZER Fotonik Dünyasında Raycus 2019

  Show all

  LAZER Fotonik Dünyasında Raycus 2019

  FOTOĞRAFLAR 2019 LAZER Dünyası 24-27 Haziran tarihleri ​​arasında Messe Münih, Almanya’da düzenleniyor. Bu fuar, dünyanın 45 ülkesinden 1300 işletmeyi çekiyor. Bu dört günde, 6 sergi salonunun 33.000’den fazla profesyonel ziyaretçisi olacak. Raycus burada, A3.345 standında dünyaca ünlü lazer şirketleri ile birlikte.

  Standımız Hall A3’te bulunuyor ve en yeni lazer teknolojilerimizi ziyaretçiler ve arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz.

  LASER FOTOĞRAFLAR 2019 dünyasının şölenindeki harika anları gözden geçirelim.

  Tüm Ürünler Serisi

  Tek ve Çoklu Modül CW Fiber Lazerler

  Tek modül CW fiber lazerler çeşitli uygulamalara uygulanabilir: kesme, kaynak, delme, katkı maddesi üretimi, tıbbi cihaz işleme, vb. Kesilmiş sac dardır ve bölüm parlaktır, bu da aynı tipte belirgin avantajlara sahiptir. lazer.

  Raycus tarafından geliştirilen, yüksek elektro-optik dönüşüm verimi, yüksek ışık huzmesi kalitesi, yüksek enerji yoğunluğu, geniş modülasyon sıklığı, yüksek güvenilirlik, uzun ömür, bakım gerektirmeyen çalışma ve avantajlara sahip Multi-modül CW Fiber Lazerler. Ürün kaynak, hassas kesim, eritme ve kaplama, yüzey işleme, 3D baskı ve diğer alanlarda yaygın olarak uygulanabilir. Optik çıkış performansı, 3D işleme gereksinimini karşılamak için esnek bir üretim ekipmanı olarak robotlarla daha iyi bütünleşmesine yardımcı olur.

  Darbeli Fiber Lazer

  Kısa Darbeli Fiber Lazerler kısa darbe ayar süresi, çevrimiçi değiştirilebilir darbe genişliği ve diğer özelliklere sahiptir. Güneş fotovoltaik, ince film kesimi, sac malzeme kesimi, kaynak, malzemelerin yüzey temizliği, ince işaretleme ve malzemenin derinleştirilmesi, vb. Alanlarındaki endüstriyel uygulamalar için idealdir.

  Q-anahtarlamalı Darbeli Fiber lazerler, yansıma önleyici kapasiteye sahip markalama, hassas işleme, metal olmayan, altın, gümüş, bakır ve alüminyum grafik gravürü, yansıma önleyici kapasiteye sahip paslanmaz malzemeler gibi alanlarda yaygın olarak uygulanabilir.

  QCW Fiber Lazerler

  Raycus tarafından daha yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliği, daha iyi optik kalite ve düşük bakım maliyeti ile geliştirilen QCW fiber lazerleri. Bu ürün, hava soğutmalı 150W QCW fiber lazerdir. Bu seri, mevcut ışık pompalı YAG lazerinin mükemmel bir alternatifidir.

  Fiber Teslim Direk Diyot Lazerleri

  Yüz watt fiber teslim doğrudan diyot lazerleri ana uygulamaları arasında lazer lehimleme ve plastik lazer kaynağı bulunmaktadır.

  Orta güçlü fiber iletimli doğrudan diyot lazer, çoğunlukla düşük malzeme kalınlığına sahip ısı iletimli kaynak için kullanılır.

  Yüksek güçlü elyaf, çoğunlukla sertleştirme ve kaplamada kullanılan doğrudan diyot lazeri vermiştir.

  Yüksek Güçlü Darbeli Fiber Lazerler

  Kalıp yüzey işleme, otomobil üretimi, denizcilik endüstrisi, petrokimya endüstrisi ve lastik üretimi için ideal bir üründür. Fuar alanında, Raycus mühendisleri de herkes için lazer kireç çözme uygulaması yaptılar.

  2019 Çin Günü – Uluslararası

  Lazer İşleme Konferansı

  25 Haziran sabahı, Çin Optik Derneği Lazer İşleme Komitesi’nin (C0S-LPC) ev sahipliği yaptığı “2019 Çin Günü – Uluslararası Lazer İşleme Konferansı” sergi sırasında düzenlendi. Yönetim Kurulu Sekreteri ve Raycus Başkan Yardımcısı Dr. Kevin Lu, “Global Fiber Lazer Endüstrisi Durumu ve Gelecekteki Zorluklar ve Fırsatlar” ı paylaştı.

  Gelecekteki zorluklardan ve fırsatlardan bahseden Dr. Lu, açıkça işaretleme ve kesim pazarındaki rekabetin daha sert hale geleceğini söyledi; teknolojinin sürekli olgunlaşması ve üretim kapasitesindeki hızlı artış fiyat savaşlarına yol açacaktır; ve farklılaşmanın gelişimi açık değildir. Ayrıca, “Elbette, fiber lazerler için umutlar hala umut verici. Gelecekte, kaynak, kaplama, su verme, lazer temizleme, yüzey işleme ve katkı maddesi imalatı ve fiber lazer teknolojileri alanlarında daha fazla enerji açığa çıkacak. ‘daha küçük’, ‘daha akıllı’, ‘daha basit’ ve ‘daha verimli’ olun. “

  Daha iyi lazer teknolojileri geliştirmenin yanı sıra daha iyi ürünler sunmaya adadık. Uluslararası işlerimizi genişletirken özen ve çalışkanlık konusunda ısrar ediyoruz. Yeniden şekillendirilmiş fiber lazerler olmuştur ve daima amacımız olacaktır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir